LOGO UE
Nauka języka angielskiego dla dorosłych

Nauka języka angielskiego,niemieckiego dla dorosłych

Dla dorosłych


Pragniesz przełamać barierę strachu i zacząć mówić płynnie? Dobrze trafiłeś.

Dla naszych dojrzałych Kurasantów przygotowaliśmy również interesjące publikacje National Geographic.

KEYNOTE to jedyny taki kurs do nauki języka angielskiego napisany w oparciu o najlepsze na świecie prezentacje TED Talks. Jako nasz kursant uczysz się  angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywasz dodatkowe, ważne w Twojej przyszłej karierze, kompetencje zawodowe i społeczne. Podręcznik Keynote spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Pragniemy łączyć publikacje National Geographic z sprawdzoną już przez nas metodą Direct language Lab (DLL).

DLL to metoda bezpośrednia, co oznacza, że mówimy, wzbogacamy słownictwo oraz powtarzamy wcześniej poznany materiał.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach (do 7 osób), aby zapewnić jak największy komfort nauki i aby jak najwięcej czasu na lekcji wykorzystać na ćwiczenie mówienia w języku obcym. Kurs w takiej grupie pozwala dopasować tempo i sposób prowadzenia materiału do potrzeb uczestników.

Jakość nauczania oraz postępy w nauce są nieporównywalnie lepsze niż w szkołach, gdzie grupy liczą 9-12 osób. W tak małych grupach znika anonimowość, słuchacze nawiązują bliski kontakt za swoim lektorem, a lektorzy mogą skupić uwagę na ich indywidualnych potrzebach językowych.

Lektorzy poznają dokładnie każdego Kursanta, znają jego zainteresowania oraz mocne i słabe punkty co pozwala dostosować  tematykę zajęć do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. 

Tworzymy wyłącznie grupy uczniów w podobnym wieku będących na zbliżonym poziomie zaawansowania, aby umożliwić standaryzację długoterminowego planu nauczania oraz zapewnić jak największy komfort w nawiązywaniu relacji pomiędzy uczestnikami kursu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące organizacji grup.

Nauka języków obcych odbywa się w sposób dynamiczny i ciekawy. Stosując METODĘ DLL wraz z publikacjami National Geographic główny nacisk kładziemy na praktyczne używanie języka, co przydatne jest podczas wyjazdów za granicę, w pracy, czy w sytuacjach codziennych. Nauczamy żywego języka - z uwzględnieniem idiomów i różnych rejestrów językowych.


Jesteśmy partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych, co oznacza, że w kązdym momencie trwania roku szkolnego możesz poprosić o przeprowadzenie egzaminu na międzynarodowy certyfikat językowy.

 

 
Szkoła WIGS Szkoła WIGS

Wszelkie prawa zastrzeżone | szkola-wings.pl | 2017
Made by Projekt i wykonanie imsystems.pl

ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI