Nauka języka angielskiego Dla dzieci i młodzieży

Nauka języka angielskiego,niemieckiego dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci szkolnych i młodzieży

Ach, jaki świat jest piękny! Koniec z gramatyką!

Drogi Rodzicu, czy tak samo jak my, uważasz, że wysyłasz swoje dzieci na kurs językowy, by miały lepszy start w dorosłość, a nie tylko "podciągnęły się" z angielskiego?

Jeśli tak, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Współczesne metody nauki angielskiego kładą większy nacisk na intensywną naukę słów i szybkie użycie pełnych zdań, niż na gramatyczne regułki. Na lekcjach cały czas mówimy po angielsku, czytamy i osłuchujemy się z językiem, a gramatyka, jakkolwiek ważna, ma przyjść trochę "przy okazji". Lubimy tak uczyć - to się sprawdza i właśnie dlatego w tym roku wprowadzmy w naszej szkole podręczniki National Geographic.

Wybierając nowe podręczniki chcieliśmy aby uczniowie otrzymali jeszcze coś więcej.

National Geographic to książki, które w przepiękny sposób opowiadają o naszym świecie. Tematy i historie są tak pomyślane, aby poruszały emocje, wzbudzały wrażliwość, podpowiadały w mądry sposób jak mamy żyć szanując innych ludzi i dbać o otaczający nasz świat. Książki są bajecznie kolorowe, zdjęcia w nich niesamowite, tematy inspirujące, a język żywy - wszystko po to, aby nauka angielskiego była fascynującym odkrywaniem świata.

Dla dzieci szkolnych mamy OUR WORLD. Ten podręcznik National Geographic, jest skierowany dla dzieci od 8 do 14 lat. Rozmawiamy po angielsku w parach, w grupach, uczymy się słuchania innych.

Dla młodzieży mamy podręcznik IMPACT, który pomaga młodzieży nie tylko zrozumieć siebie, ale i innych ludzi oraz otaczający świat. Nauka języka jest wspomagana przez wyrażanie własnych poglądów, zachęca do aktywnego działania w obszarach społecznych i kulturowych, uczy sztuki dokonywania wyboru, kształtuje pożądane postawy i wartości. Impact pozwala młodym ludziom odkryć, kim są i kim chcieliby być. Składa się z 5 poziomów, autentycznych filmów NatGeo.

Są to zdecydowanie wyjątkowe i niepowtarzalne publikacje. Żadne z nich nie przypominają szkolnych podręczników, a metody użyte są "przyjazne mózgowi", co onacza, że wszystko co nowe, nietypowe, nieprzewidywalne, intrygujące, poruszające, interesujące, angażujące emocje, ale i potrzebne przyciąga naszą uwagę.Z drugiej strony to co banalne, nudne, zwyczajne, typowe, przewidywalne wyłącza nasz mózg.

Gdy uznasz, że warto byłoby sprawdzić postępy Twojego dziecka w nauce języka przez niezależną instytucję edukacyjną, chętnie przygotujemy je do zewnętrznego egzaminu TOEFL Junior. Kilka takich sesji mieliśmy przyjemność przeprowadzić w ostatnich latach, a wyniki uzyskane przez naszych kursantów ponownie potwierdziły, że to co robimy, wykonujemy dobrze.

Przyjdź do nas i przekonaj się sam.