O nas

Ideą powstania kędzierzyńskiej Szkoły Językowej Wings, była wizja stworzenia szkoły innej niż wszystkie, gdzie łączą się przyjazna, bezstresowa atmosfera nauczania z wysoką efektywnością nauki języków obcych. Jesteśmy przekonani, że udało się nam to osiągnąć, bo od powstania szkoły, czyli od 2012 roku liczba studentów stale rośnie. W sumie, przez lata naszej działalności wykształciliśmy językowo kilkadziesiąt osób. Z wieloma z naszych studentów mamy do dziś kontakt i wiemy, że świetnie radzą sobie w językowych kontaktach zagranicznych, między innymi na zagranicznych uczelniach oraz w międzynarodowych firmach, jak i w codziennych sytuacjach.

Pragniemy się wyróżnić stąd nasze metody i współpraca z prestiżowymi markami, które znajdziesz tylko w Wings:

Dla dzieci od 2 roku życia licencjonowana metoda Teddy Eddie, dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych publikacje National Geographic, dzięki którym nie tylko poznajesz język, ale i w bajeczny, jak tylko to National Geographic potrafi, sposób  świat.

Jest to absolutnie wyjątkowa, ciekawa i niepowtarzalna oferta dla naszych Kursantów, tych najmłodszych Skarbów, ale i starszych osób. Tylko w Wings, na wyłączność w Kędzierzynie i Strzelcach Opolskich.

Możemy tutaj również wspomnieć o metodzie DLL, która opiera się głównie na produkcji językowej.

Jeśli uznasz, że brakuje Ci międzynarodowego certyfikatu językowego u nas się do niego przygotujesz, jak i podejdziesz do egzaminu. Zamówimy dla Ciebie test, a nasz przeszkolony egzaminator przeprowadzi go. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS.

Oferta Szkoły Językowej Wings obejmuje kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Organizujemy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Przyjdź do nas i przekonaj się. Poznaj nas, naszą ofertę na wyłączność i przy okazji, napij się smacznej kawy - tak twierdzą nasi stali Słuchacze:-)